Číst dál... 

Se Sagim jsme si udělali výlet do Chorvatska.

Číst dál...

Dublin je super a u „Sládka“ je to hodně slavné místo! Tam se dobře pije.

Včera jsme dotočili film s pracovním názvem Kluci z hor.

26. července 2016 došlo ke kuriózní situaci. Měl jsem natáčet dva různé filmy na dvou různých místech republiky. A to dost daleko od sebe. Jedno místo – blízko Náchoda, to druhé kousek od Zlína. Cesta dlouhá 226 km. Nejrychlejší cesta autem 3 hodiny a 12 minut.
Režisér na jednom place mě potřeboval do 12 hod., ten druhý na place číslo dvě od 13 hod.! Teď, co s tím? Několik dnů jsme kombinovali všechny možné způsoby dopravy, ale nic nevyhovovalo. Až někdo nahlas řekl to, čeho jsem se celou dobu obával: "Jedině letadlem!" A bylo to. Domníval jsem se a slepě doufal, že je to jen fór. Nebyl. A tak se absurdita stala skutečností. Poletí pro mě letadlo! Jenom pro mě! Každý druhý by se asi radoval, chlubil a jásal. Nikoliv já, člověk trpící leteckou fóbií. A ještě tak maličkým letadlem. Najednou tu byl 26. červenec 2016. Budíček ve 4.45 ráno a už to začalo. Před dvanáctou odlet z natáčení filmu Dukát černé paní z hradu Lukova na letiště v Kroměříži a odtud skutečně na natáčení filmu Kluci z Hor v Trubějově nad Náchodem. A jak to probíhalo? Zhruba takhle…

 

Točím teď dva filmy naráz, a tak čas od času potřebuji rychlý přesun z placu na plac.

Jsem patronem muzea českých herců. Vzniká v Ratibořicích, tedy vlastně v centru Babiččina údolí, díky nesmírnému úsilí režiséra Tomáše Magnuska. Celý projekt vymyslel, ale nejen to, většinou z vlastních zdrojů jej také financuje. Klobouk dolů, Tome!

Začátkem června jsem odletěl do USA, kam jsem jel v první řadě za rodinou, v druhé řadě si odpočinout a načerpat fyzické síly na velice náročné léto a pochopitelně také trénovat na novou hokejovou sezonu a načerpat fyzičku!

Novinky

Výlet se Sagvanem Výlet se Sagvanem 11. 8. 2017 -   Se Sagim jsme si udělali výlet do Chorvatska. Číst dál
Irsko s Jakubem Kohákem Irsko s Jakubem Kohákem 16. 1. 2017 - Dublin je super a u „Sládka“ je to hodně slavné místo! Tam se dobře pije. Číst dál