2014-09-staty-statu-IMG_8834

 

Podařilo se mi po více než patnácti letech zrealizovat svůj plán a natáčím s malým štábem pro Českou televizi seriál Státy Států.

 

 

Momentálně jsem v USA, v New Yorku a jeho okolí. Podařilo se mi totiž po více než patnácti letech zrealizovat svůj plán a natáčím tu s malým štábem pro Českou televizi seriál Státy Států. Inspirovala mě k tomu kniha profesora Oty Ulče z Binghantonské Univerzity s názevm Příručka pro zájemce o americký svět. Vřele ji všem doporučuji. A tak jsem konečne dorazil do Big Apple, tedy do New Yorku, a začali jsme pracovat. První díl je o státě New York. Cestujeme právě z Manhattanu do Binghamtonu za profesorem, dále pak na Niagarské vodopády, do Buffala, na Tisíce ostrovů, tedy místo s názvem Thousand Islands, odtud dále do národního parku Adirondack a zase zpět do NY. Cesta náročná, máme na to všechno 7 dní. Ale už teď to vypadá, že budeme mít divákům co nabídnout, tak se těšte!

Novinky

Výlet se Sagvanem Výlet se Sagvanem 11. 8. 2017 -   Se Sagim jsme si udělali výlet do Chorvatska. Číst dál
Irsko s Jakubem Kohákem Irsko s Jakubem Kohákem 16. 1. 2017 - Dublin je super a u „Sládka“ je to hodně slavné místo! Tam se dobře pije. Číst dál